MAMMOMAT 1000 / 3000 Nova

MAMMOMAT 1000 / 3000 Nova

MAMMOMAT 1000 przeznaczony jest do dużego ruchu pacjentów i służy głównie do badań przesiewowych pacjentów stojących, siedzących lub leżących, spełniając wymogi wiarygodnych badań mammograficznych oraz europejskich wytycznych dotyczących badań przesiewowych. Natomiast aparat mammograficzny MAMMOMAT 3000 Nova przeznaczony jest do wykonywania badań przesiewowych, jak również szczegółowej diagnostyki i biopsji stereotaktycznej.

 

System do mammografii analogowej MAMMOMAT 1000 przeznaczony jest do dużego ruchu pacjentów i służy głównie do badań przesiewowych pacjentów stojących, siedzących lub leżących, spełniając wymogi wiarygodnych badań mammograficznych oraz europejskich wytycznych dotyczących badań przesiewowych. Natomiast aparat mammograficzny MAMMOMAT 3000 Nova przeznaczony jest do wykonywania badań przesiewowych, jak również szczegółowej diagnostyki i biopsji stereotaktycznej. Aparat jest wysokowydajnym, niezawodnym systemem mammograficznym, zapewniającym najwyższą jakość obrazów.

Cechy wyróżniające aparatów MAMMOMAT:

  • dedykowana do mammografii nowoczesna lampa RTG,
  • wysokowydajny generator wysokiej częstotliwości o dużej mocy,
  • elektryczny przesuw pozycjonera w pionie oraz w obrocie,
  • izocentryczny obrót pozycjonera,
  • wyświetlanie dawki promieniowania,
  • filtry molibdenowe i rodowe.


Znakomita dostępność
Smukła konstrukcja głowicy lampy i wąska podstawa umożliwiają łatwe, odpowiednie ułożenie pacjentów, włączając w to pacjentów na wózkach inwalidzkich. Aparaty zapewnieją znakomite warunki ergonomiczne operatora i pacjenta, zachowywane nawet podczas procedur biopsji.

Izocentryczność
Napędzany silnikiem ruch izocentryczny gwarantuje dokładność i skraca czas układania pacjentów. Ponieważ ramię obrotowe przemieszcza się izocentrycznie, stolik pozostaje na odpowiedniej wysokości między projekcjami.

Opcomp – System optymalnego ucisku
Opcomp oszczędza pacjentowi niepotrzebny dyskomfort i zapewnia zgodną i powtarzalną technikę ucisku.
Funkcja ta powoduje zwiększanie ucisku dopóki pierś jest miękka i podatna i zatrzymuje ucisk dokładnie tam, gdzie uzyskuje się maksymalną jakość obrazu.

Systemy MAMMOMAT 1000 i 3000 Nova są uniwersalnymi, niezawodnymi urządzeniami przeznaczonymi do zastosowań klinicznych. Systemy te zapewniają znakomity zwrot nakładów inwestycyjnych i można je dostosować do wszystkich środowisk, począwszy od prywatnych praktyk lekarskich, aż do klinik wielooddziałowych.

 

 
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakypy