MULTIX Swing

MULTIX Swing

Aparat rtg MULTIX Swing wraz ze statywem do zdjęć odległościowych tworzy nowoczesny zestaw diagnostyczny, w którym zastosowano najnowsze rozwiązania technologiczne. Jest on szczególnie polecany do wszelkich zdjęć kostno-płucnych pacjenta stojącego, leżącego lub siedzącego w ramach:

  • diagnostyki ortopedycznej
  • diagnostyki urazowej rutynowej i w warunkach izby przyjęć
  • diagnostyki klatki piersiowej.

Unikalna konstrukcja stołu kostnego z pływającym blatem, pozwala na wygodne badanie pacjentów o wzroście do 190 cm bez zmiany pozycji. Ponadto stół posiada nośność do 450 kg.MULTIX Swing - ze względu na konstrukcję kolumny - umożliwia wykonywanie zdjęć nie tylko na stole lub statywie, ale także, co często się zdarza, wykonanie zdjęć poza stołem i statywem np. na stole jezdnym. Posiada również synchroniczne poziome przesuwanie lampy rentgenowskiej i szuflady na kasety, co pozwala na centrowanie wiązki w sposób ciągły.

Generator rentgenowski o wysokiej częstotliwości zapewnia wysoką jakość wiązki, dokładną powtarzalność i krótkie czasy naświetlania. Dodatkowo, dla zapewnienia oszczędności miejsca, generator jest zintegrowany z podstawą stołu.

Kaseta jest automatycznie centrowana podczas wkładania, co pozwala znacząco ułatwić obsługę i skrócić czas badania.

Ponadto aparat rtg Multix Swing posiada zintegrowany system pomiaru i rejestracji dawki promieniowania.

 

"
 
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakypy