Rak Tarczycy i inne nowotwory złośliwe układu wydzielania wewnętrznego

IMG_5786W dniach 14-17 listopada 2015 r. w Wiśle waz z firmą Siemens uczestniczyliśmy w piątej już konferencji „Rak Tarczycy i inne nowotwory złośliwe układu wydzielania wewnętrznego”.

Organizatorem merytorycznym byli: Centrum Onkologii Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie, Oddział w Gliwicach, Polska Grupa Nowotworów Endokrynnych oraz Polskie Towarzystwo Endokrynologiczne. Przewodnicząca Komitetu Naukowego była Prof. Barbara Jarząb.

W tym roku poszerzono dyskusję o raku tarczycy w odniesieniu do innych nowotworów złośliwych układu wydzielania wewnętrznego. Mając na uwadze, iż bogate doświadczenia wyniesione z leczenia raka tarczycy, mogą się przełożyć na leczenie innych nowotworów złośliwych narządów dokrewnych.

Dużym sukcesem naszego stoiska był fakt, iż zarówno lekarze uczestniczący w konferencji jak i przedstawiciele firm medycznych i farmaceutycznych z innych stoisk ustawiali się w kolejce aby dokonać badania tarczycy. Na naszym stoisku ustawione były dwa najwyższej klasy aparaty USG Siemens, modele z rodziny ACUSON P500 i x700.

 
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakypy